Mijn Klacht:
Ongeveer 2 maanden geleden werd ik gebeld door puzzelbrein met de mededeling dat ik een puzzelboek had gewonnen. Deze konden ze gratis naar mij opsturen en dan zou ik ook de optie krijgen om een abbonement te nemen. Ik heb aan de telefoon meteen gezegd dat ik GEEN abbonement wil. Om een of andere reden kon ik dit pas aangeven als ik het boek ontvangen had. Tegen mijn vreemde onderbuikgevoel in heb ik toch mijn gegevens gegeven maar ook heel duidelijk gezegd dat ik geen abbonement wilde.
Na een maand ongeveer vroeg ik me af wanneer ik ook alweer dat boek zou krijgen, maar heb daar toen helaas niet verder bij stil gestaan.
Nu bijna een week geleden krijg ik ineens een mailtje van puzzelbrein, dat ik het 2e exemplaar zou hebben ontvangen en ik nog niet betaald heb. Ik heb nog nooit iets van hen ontvangen en nou vragen ze me even 75 euro over te maken..
Ik heb meteen gebeld dat ik het hier niet mee eens was, maar de verbinding was ontzettend slecht wat ik ook heel raar vond. De vrouw zei dat ik binnen 14 dagen het abbonement had moeten opzeggen, en dat ik nu tm januari 2019 vast zit aan een abbonement. Omdat ik nooit een boek heb ontvangen weiger ik dit bedrag te betalen, maar ik ben bang dat ik dan alleen maar meer problemen krijg.
Ik hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen!
Gewenste Oplossing:
Als het abbonement per direct opgezegd wordt en ik de 75 euro niet hoef te betalen.

