Klacht: terug boekje gekregen terwijl ik het heb opzegd via aangetekend schrijven

leeuwin001 op 07 maart 2014 over puzzel4U in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf puzzel4U
Status Nieuwe klacht
Datum 7 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

puzzel 4U heeft mijn vrouw opgebeld voor een abonnement ,ze had gezegd dat ze het boekje eenmalig zou nemen en verder geen meer hoefde te krijgen.Ze had de eerste factuur niet direct betaald kreeg dan een herinering voor de betaling via een incasso bureel in plaats van 4,95€ moest zij 74,97€ betalen maar voor deze brief toe kwam had ze al betaald.
Ze kreeg de aanmaning van het incasso bureel in drie exemplaren.Ik vind dit niet kunnen dit zijn wel wanpraktijken.IK heb het tweede boekje die zij kreeg met aangetekend schrijven opgestuurd op 7-02-2014 met de melding dat ze geen exemplaren meer wilde ontvangen.Nu kreeg zij terug een,wat kunnen wij hier aan doen e mailen lukt ons niet.
Graag jullie hulp AUB.

MVG
Luc Vanderstraeten

Gewenste Oplossing:

Ik zou pas tevreden zijn als ze ons geen exemplaren meer toe sturen en dat deze wanpraktijken zouden stoppen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over puzzel4U

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over puzzel4U nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Source: Europese Richtlijn Consumentenrechten