Klacht: Kerstboom stam kapot scheef ingedeukt

Melissa Slagveer op 05 december 2022 over ProduceShop in de categorie Internetshops - Algemeen, Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 5 december 2022

Een klant van ProduceShop ontving na twee weken een beschadigde kerstboom, geleverd in een gescheurde doos. Het bovenste gedeelte van de boom is scheef en ingedukt, waardoor het niet correct kan worden gemonteerd. De klant verzoekt om een terugbetaling om een andere kerstboom aan te kunnen schaffen.

Mijn Klacht:

Na 2 weken wachten op een bestelde kerstboom kwam mijn bestelling vandaag aan in een kapotte gescheurde doos waarop de koerier van Dpd zich al verontschuldigde erover na het uitpakken van de kerstboom. Bleek dus ook dat het bovenste gedeelte van de kerstboom het stang helemaal scheef en ingedukt is wat ik niet recht kan krijgen! Dus met andere woorden dat het stang niet past in het gaathe waar het dus hoort omdat het niet meer in model zit .. al met al. Zit ik nu met een halve boom wat dus super zonde is en mn geld weg is .. oplossing ? Ik wil graag mijn geld terug zodat ik een andere kerstboom kan kopen die wel waar maakt voor mijn geld want zo ga je niet met mensen hun spullen om!!

Gewenste Oplossing:

Mijn 90 euro terug die ik heb betaald

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ProduceShop

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ProduceShop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Melissa Slagveer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten