Klacht: Kapotte bestelling

Ediz 2015 op 11 december 2023 over ProduceShop in de categorie Internetshops - Algemeen, Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 december 2023

Een klant heeft een kapotte bureau ontvangen bij zijn bestelling (723147927) van ProduceShop. Hij meldt dat hij geen telefoonnummer kan vinden om contact op te nemen met het bedrijf voor verdere ondersteuning.

Mijn Klacht:

Mijn bestelling723147927 is vandaag binnengekomen maar bureau is kapot en kan nergems telefoon nummer vinden wir ik kan aanspreken bij produce shop en nu

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe opsturen en dit x heel aub

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ProduceShop

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ProduceShop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ediz 2015
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten