Mijn Klacht:
Update:
Na over en weer gemaild met Produceshop. Zij doen niks en willen mij nog steeds wij maken dat ik verantwoordelijk ben omdat ik bij de koerier onder voorbehoud moest schrijven. De koerier rende weg, ik riep hem terug maar hij kwam niet terug! Het pakketje was erg netjes geen schade dus ik deed niet moeilijk en rende njet achter hem aan. Hun product is gebrekkig en dat willen ze in mijn schoenen en die van de koerier schuiven. Vervolgens komen ze met de meest belachelijke oplossing: stuur het product op je eigen kosten op en wij sturen op jou kosten weer een nieuwe op. Dit betekent in mijn ogen dubbel belazerd worden. Zij reageren niet meer op mijn mailtjes, erg kinderachtig!
Belachelijk en belazerd word je. Komt er een koerier aan met een goed onderhouden verpakking (alhoewel ze weigeren om je te laten tekenen dus ik vermoed dat ze dat bewust doen vanwege het voorbehoud, die overigens nergens op slaat!)
Twee meld ik schade aan het product krijg ik een belachelijk bericht terug dat zij dit hebben doorgezet naar de koerier en die wil de schade niet vergoeden. Pakketjes was goed onderhouden! Tuurlijk gaan zij dit niet doen. Product was gewoon gebrekkig van begin af aan dus Produceshop moet dit vergoeden en niet de koerier. Alles in andermans schoenen schuiven en dan ook nog beweren schade belemmert gebruik niet dus je moet er maar mee leven. En ja hoor je moet de volle bak betalen! Dit slaat werkelijk nergens op!
Voorgaand bericht:
Ik probeer steeds in contact te komen ivm een bestelling met defecten/schade aan het product, maar ik kom maar niet in contact dit bedrijf. Elke mail resulteert in een foutmelding. De 3 sterren zijn om de snelle aflevering, maar ik wil in contact komen en reactie krijgen op mijn melding.
Gewenste Oplossing:
Nette Vergoeding probleem niet schuiven in de koeriers schoenen zelfs hun koerier aanspreken dat ze het voorbehoud niet mogen ontlopen door klanten niet te laten tekenen!


