Klacht: Probleem met abonnement en gebrek aan klantenservice

Akin Avci ✓ Verified op 13 juni 2026 over Muzzmatch in de categorie Apps

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Muzzmatch
Categorie Apps
Status Open
Datum 13 juni 2026

Een gebruiker van Muzzmatch heeft een abonnement van €21,99 afgesloten, maar ervaart beperkingen bij het onbeperkt liken en wordt gevraagd om extra te betalen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, heeft de klantenservice niet gereageerd, wat leidt tot gevoelens van teleurstelling en het idee van oplichting.

Mijn Klacht:

Onlangs heb ik een abonnement van €21,99 genomen bij Muzzmatch, maar ik kon niet onbeperkt liken. In plaats daarvan werd ik gevraagd om bij te betalen. Tot overmaat van ramp heb ik geen enkele reactie ontvangen van de klantenservice, ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen. Dit voelt aan als oplichting, en ik ben zeer teleurgesteld in de service van Muzzmatch.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een terugbetaling van het bedrag dat ik heb betaald of om het abonnement te activeren waarvoor ik heb betaald.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Muzzmatch

Reactie van de melder van de klacht Akin Avci

1 maand geleden - -1

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Muzzmatch nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Akin Avci
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM