Klacht: Groupon coupon werkt niet

pvieveen op 28 december 2016 over Printer pix in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 28 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb een groupon gekocht om een fotoboek te maken. Met internetbankieren betaald. Kreeg keurig een mail met de grouponcode en beschrijving hoe ik verder kon. Site van Printerpix geopend (wat veel moeite kostte) Code ingevoerd: kreeg ik een melding dat dit succesvol was gedaan en de mede deling dat ik verder zou worden doorgestuurd.

Ik heb een fotoboek aangemaakt op de printerpix site. Bij de betaling zag ik dat de groupon coupon niet gebruikt werd. Om niet alles opnieuw te doen heb ik het boek besteld zonder groupon coupon.
Zag na

Gewenste Oplossing:

Als ik gewoon een nieuw fotoboek kan maken of mijn geld terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Printer pix

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Printer pix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM