Klacht: 1e paasdag primark almere

Sera12512 op 03 juni 2013 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant heeft per email reactie ontvangen

Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 3 juni 2013

Twee klanten reisden op eerste paasdag van Groningen naar Almere met de verwachting dat de Primark geopend zou zijn, zoals vermeld op de website. Bij aankomst bleek de winkel echter gesloten, wat leidde tot teleurstelling en het gevoel geld verspild te hebben aan de treinreis. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Mijn vriendin en ik dachten gezellig samen eerste paasdag wat te gaan doen na uitzoeken en vogelen wat er open was stond er op de site dat de primark in almere 1e paasdag open was. Wij kopen allebei onze ticket vanuit groningen naar almere centrum heen en terug en komen voor de primark te staan waar een beveiliger stond en die ons vertelde dat de primark gesloten was. Dit was dus echt heel zonde van het geld dat wij hebben verspilt aan de trein..

Gewenste Oplossing:

Treingeld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Primark in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Primark een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Primark

Heeft op 15 juni 2013 om 15:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant heeft per email reactie ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Primark beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM