Mijn Klacht:
Na een brief te hebben verstuurd via het internet (op website van Preventel) 3 tot nu bijna 4 weken geleden, heb ik tot op heden nog steeds geen bericht terug gehad over de informatie waarom ik geregistreerd sta bij hun.
Via Tele2 dit proberen te spelen, maar zij kunnen helemaal niets (heb een abbonement bij Tele 2 en sinds dien sta ik op de lijst).
Er is GEEN telefoon nummer waarop ik preventel kan bereiken, tele 2 kan niets, dus ik MOET maar wachten?
Wat een BS, ik ben al 2 maanden bezig om een nieuwe abbonement af te sluiten omdat ik gewoon een goeie smartphone nodig heb voor werk en door dit lukt het niet.
Geef mij gewoon antwoord, dan kunnen we dit oplossen, is toch niet zo moeilijk?
Gewenste Oplossing:
Als preventel mij een mail of bericht via post terug stuurd met de desbetreffende informatie die ik nodig heb om weer een abbonement te kunnen afsluiten. Ik heb nu in totaal 3x een bericht gestuurd (bijna 4 weken geleden en een week geleden 2x)


