Mijn Klacht:
2 nachten geboekt, 1 suite €.211,00 per kamer dus totaal €. 533,00
van te voren doorgegeven dat wij senioren zijn en slecht ter been.
Mijn vrouw en ik hebben beide kapotte knieen,lopen heel moeizaam,zijn onder behandeling van de orthopeed.
telefonisch doorgegeven dat wij een kamer dicht bij de lift willen,anders gaat het niet. Oke zei de juf dat komt goed.
Daar aangekomen krijgen wij een kamer helemaal aan het eind van de gang.
Ons kapot gelopen,en weer terug naar de receptie.Alles was vol.De manager erbij gehaald en verteld,wij kunnen pas morgen om 12 uur een kamer op de 1e verdieping krijgen, en dicht bij de lift. Ik wil dus morgen vertrekken en wil mijn €.211,00 voor 1 nacht die ik niet genoten terug.Daar was een heel lange discussie over, dat kan absoluut niet volgens hun beleid.Ik verwacht een brief,die hij heeft beloofd om het een en ander in orde te maken.
Mijn vrouw en ik hebben heel wat gereisd,over de wereld en de duurste en beste suites en gewone kamers gehad,maar dit is GEEN suite,gedateerd.
DUS NOOIT MEER BIJ JULLIE LOGEREN !!!!!!
Gewenste Oplossing:
Zodra wij ons €.211,00 voor 1 nacht,waarvan wij niet genoten hebben terug ontvangen.Wij moesten meteen €.533,00 betalen.

