Klacht: Retouren van artikelen

A dahman op 07 april 2021 over Prenatal in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Prenatal
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 7 april 2021

Een klant ontving in januari cadeauartikelen die op 28 december via de webshop van Prenatal waren besteld. Na contact met de klantenservice werd aangegeven dat ruilen in de winkel mogelijk zou zijn zodra deze weer opengingen, maar bij het bezoek aan de winkel werd de ruil geweigerd en werd alleen een terugbetaling op de rekening van de koper aangeboden.

Mijn Klacht:

Begin januari kreeg ik spullen cadeau die op 28 dec jl via de webshop van Prenatal besteld zijn. Deze bestelling is geplaatste ten tijde van de lock down, anders waren de spullen in de winkel aangeschaft. Een aantal van de kleertjes waren gelijk te klein. Ik belde met de klantenservice van Prénatal en kreeg te horen dat de spullen in de winkel geruild mochten worden zodra de winkels weer geopend zouden zijn. Er werd ook aangegeven dat geld retour geen optie was omdat het geld gestort zou worden op de rekening van de koper, dit is uiteraard niet wenselijk als de spullen cadeau zijn gedaan en ook niet nodig als ruilen ook een optie is. Bij aankomst in de winkel werd geweigerd de spullen om te ruilen. Het enige wat mogelijk was, de spullen terugnemen en het geld terugstorten op de rekening van de koper. De medewerkers waren niet bereid om maatwerk te bieden.
Men verstopt zich achter systemen als reden. De aankopen zijn online gedaan omdat de winkels dichtzaten. In tijden van crisis zou je je toch coulanter naar de klant moeten opstellen.

Gewenste Oplossing:

De spullen omruilen voor en andere, passende maat.
Meer vraag ik niet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Prenatal

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Prenatal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door A dahman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM