Klacht: Nieuwe lijn erg pluizig

Annelizebok op 30 juni 2016 over Prenatal in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Prenatal
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 30 juni 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb bij prenatal een wagenspanner gekocht.
Ik heb daar om advies gevraagdomdat ik twijfele over het afgeven van de knuffeltjes, dit was niet zo zei de dame.
Ik heb hem er in hangen nu 1 week en heel. De dag zitten de handjes van m’n zoontje onder de pluizen niet een beetje maar helemaal vol hij stopt zijn handjes vaak in z’n mond en dit geeft klachten, hoesten .
Erg jammer want hij kijkt er graag naar en ze zien er leuk uit, en zonde van m’n geld. Had ik toch maar een andere gekozen..

Mvg Annelize bok

Gewenste Oplossing:

Dit lijkt me niet goed..
Ik had graag ander advies gehad nu ben ik m'n geld kwijt en de wagenspanner kan weg..

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Prenatal

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Prenatal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM