Klacht: Afmelden installatie en vervolgens foutief doorgeven installatiedaum

Greetvanderw op 28 mei 2019 over PractiComfort in de categorie Medische produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PractiComfort has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Medische produkten
Status Open
Datum 28 mei 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorige week was de installatie gepland op 22 mei 2019 en ben ik op 20 mei rond 12u ’s middags gebeld, dat dit niet door kon gaan, omdat het bad niet tijdig besteldgeleverd was. Ik had al vrij genomen van mijn werk en alles geregeld. Heel vervelend allemaal.

Dan ben ik op 24 mei gebeld dat de levering met spoed was gebeurd en de installatie op 28 mei kon doorgaan. Ik heb de voicemail van 24 mei nog waarin dit bevestigd wordt. Vandaag is het 28 mei en komt niemand opdagen. Ik bel, en in het systeem staat blijkbaar dat de installatie gepland is op 30 mei. Ik heb dus weer een dag kwijt en kan nu ook nog op een feestdag zorgen dat ik thuis blijf.

Ik heb vandaag gevraagd om de installatie van 30 mei via mail te bevestigen en heb nog geen mail gehad.
Ik heb vandaag gebeld met Angela en heb ook een klacht verstuurd naar [email protected]

Ik vind dit echt geen service

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als Practicomfort erkend dat er een fout is gebeurd, excuses aanbiedt en een compensatievergoeding voorziet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PractiComfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PractiComfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM