Klacht: Vervolg 27 mei auto doet raar na onderhoud en APK

Juel op 05 juni 2013 over Post algemeen in de categorie Post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Post
Status Nieuwe klacht
Datum 5 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Filiaalmanager DRACHTEN heeft vrij vlot na de klacht contact opgenomen.
Plaat onder auto hebben ze toch maar vast geschroeft, en de uitlaat was een pen aan de pot van vd uitlaat die tegen de chassis klapperde.
Toch reed en rijd de auto nog steeds niet goed.
Second opinion laten uitvoeren bij een garage, en jahoor……stabilisatiestangen NIKS mee aan de hand. Remmen zijn nagekeken en auto op de remmenbank geweest, NIET VERSLETEN.
Maar kf heeft de auto goedgekeurd……dit had nooit mogen gebeuren, het subframe is doorgeroest….dan mag de auto NIET goedgekeurd worden. Ik vraag een herkeuring aan bij de RDW en ga de ANWB op de hoogte brengen. Kf heeft wel voor 687 euro aan reparaties uitgevoerd, maar wel onnodig dus. Ipv dat kf de oorzaak vind, meld en evt hersteld hebben ze nu de gevolgen gerapeerd die zijn voortgekomen uit de oorzaak.

Gewenste Oplossing:

Wederom klacht aan kf geprobeerd duidelijk te maken.
Vervangende regiomanager nam contact op, vroeg waarom ik de auto bij een andere garage heb laten controleren!? Wat een lef! Daarbij blijft hij vasthouden aan bepaalde punten, bv remmen wel/niet versleten. Dat is verder niet mijn uitgangspunt, mijn klachten betreffen: het doorgeroeste subframe wat niet gezien is waardoor de auto onterecht goedgekeurd is! En de onnodige reaparaties die volgens hun moesten gebeuren. Ik zit nu met een auto die niet kan en mag rijden ben 687 euro lichter!
Oplossing: Geld terug, danwel de compensatie voor de onderdelen die het gevolg van zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Post algemeen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Post algemeen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM