Klacht: slechte postbezorging

ramoon op 31 juli 2012 over Post algemeen in de categorie Post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Post
Status Nieuwe klacht
Datum 31 juli 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dit is de tweede keer dat ik een klacht indien binnen 3 mnd tijd. Door de slechte postbezorging kreeg en krijg ik nu weer naheffingsaanslagen van de belastingdienst omdat de voorgaande acceptgiro motorrijtuigenbelasting nooit is aangekomen dus niet betaald.
Voor verdere post heb ik geen overzicht maar ga er van uit dat wij meer poststukken missen. Onze voorgaande klacht zou opgelost worden maar nu blijkt dat er dus niets is veranderd.
Via Postnl kreeg mijn dochter een uitnodiging een week later dan dat ik die in de bus kreeg. Gewoon woonachtig in de zelfde stad als ik.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon eenvoudig dat zoals een paar jaar geleden de post gewoon bezorgd wordt binnen een dag.
Zeker poststukken die een betaling betreffen. Ik wil ook dat eventuele boetes door postnl worden betaald.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM