Klacht: Klacht

[email protected] op 05 juni 2013 over Post algemeen in de categorie Post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Post
Status Open
Datum 5 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer mevrouw,
Via dit schrijven wil ik uw aandacht voor het volgende probleem. Ik heb sinds 23-11-2012 interactive tv en internet, ik heb meerderen keren een monteur van telfort over de vloer gehad om beide tv’s voor mij aan te sluiten,maar helaas zonder resultaat. Ik heb ook al 2keer en een onafhankelijke monteur bij gehaald om de beide tv’s te instaleren, is niet gelukt sinds6-2013 weer problemen en heb gebeld naar de telfort klantenservice.Ik moest de instructies van de medewerker volgen en heb nu helemaal geen tv verbinding meer. Ik heb vandaag gebeld en door 2 medewerkers wordt ik weer verwezen om naar huis te gaan zodat zij instructies kunnen geven om weer verbinding te krijgen. Ik wil graag een monteur aan mijn adres om dit voor eens en altijd te verhelpen, ik zit hier al maanden mee en weet me geen raad meer.

Gewenste Oplossing:

graag een monteur aan huis

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Post algemeen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Post algemeen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM