Klacht: Auto weggesleept

Ismail79 op 05 december 2012 over Politie in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Politie
Categorie klachtmelden
Status Nieuwe klacht
Datum 5 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op zaterdag 2 december 2012 is mn auto weggesleept, ivm afgelopen apk, maar mijn auto heeft echter een apk keuring gehad op 1 december 2012..
484Euro moest ik betalen inclusief wegsleep kosten! weg sleep kosten zijn 184 euro, en boete voor het rijden zonder apk is 300 euro, en een boete voor het rijden zonder apk is echt 200 euro!! en ik kan nergens terecht om een klacht in te dienen, voor niks is mijn 484euro weg!! het gaat om politie rijnmond rotterdam!! eind van het jaar, gaan de agenten weer slingeren met het uit delen van boetes, heel zonde is dit, mensen hebben het al moeilijk in deze tijden!

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik mijn geld terugkrijg, wat ik heel hard nodig heb!! En ze moeten beter opletten met het delen uitdelen van Bekeuringen!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM