Geboden Oplossing:
Beste Dennis,
Dank voor uw klacht.
Vandaag heb ik, na een grondige analyse van uw spelgeschiedenis, onze klantenservice als volgt geïnformeerd:
Hieronder een overzicht het resultaat van het onderzoek van onze spel provider:
Klant speelt op alle spelleveranciers in een sessie met onderbrekingen:
Eerste sessie is Microgaming:
Start om 1.57 uur op Avalon
Stopt om 3.25 uur op Thunderstruck - balans = 2367.34
Tweede sessie is Net Ent:
Start om 3.32 uur op Red Riding Hood
Stopt om 3.52 uur op Red Riding Hood - balans = 2304.84
Derde sessie is op Amatic:
Start om 4.31 uur op Lightning hot
Stopt om 4.38 uur op Lightning hot - balans = 2698.44
Vierde sessie is op Micorgaming:
Start om 7.52 uur op Thunderstruck 2
Stopt om 8.45 uur op Avalon - balans = 1102,44
De sessie van 7.52 uur tot 8.45 uur kan worden teruggevonden in de bijgevoegd Excel met onderaan een opsomming van inzetten, winsten en resultaat.
Zoals aangegeven kan het niet mogelijk zijn dat een sessie opnieuw wordt gestart vanaf hetzelfde IP adres waarna vervolgens het verschil in een spelsessie op Avalon en Thunderstruck II verloren gaat.
Als u niet de sessie van 1614 euro heeft verloren op Thunderstruck II en Avalon dan heeft iemand binnen het bereik van uw IP adres toegang verkregen tot uw account. De login geschiedenis op uw account kunnen wij ook overhandigen waaruit blijkt dat er op 12 november slechts toegang is verkregen tot het account vanaf hetzelfde IP adres als uw eerste login op die dag.
Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geinformeerd. Mocht dit niet het geval zijn dan nodig ik u van harte uit om de gehele spelgeschiedenis tezamen met mij te bekijken.
Met vriendelijke groet,
Jan