Klacht: Pod lost niet op

Jollydee op 25 maart 2016 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 25 maart 2016

Een consument ervaart problemen met de waspods van Ariel, die niet goed oplossen tijdens het wassen, wat resulteert in vieze, onopgeloste pods in de rubberen ring van de wasmachine. De klager merkt op dat er veel vergelijkbare klachten zijn, maar dat Ariel geen reacties geeft. Pogingen om een klacht in te dienen via de website mislukken door een foutmelding.

Mijn Klacht:

Heb bijna bij iedere was een vies onopgeloste pod in de rubberen ring van de wasmachine zitten.
Ik lees een heleboel klachten hierover en nergens kun je reacties vinden van Ariel.
En dan probeer je te klagen en hebben ze een site error.

Gewenste Oplossing:

Het enige voordeel is dat je altijd dezelfde dosering hebt, maar daar blijft het verders wel bij. Erg jammer en veel erger is dat Ariel er niets mee doet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM