Klacht: te snelle slijtage kruis van jeans

Mootje01 op 24 oktober 2016 over PME Legend in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf PME Legend
Categorie Mode
Status Open
Datum 24 oktober 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Jeans slijt en scheurt na een paar x dragen. En niet bij 1 nieuwe broek maar bij 4 recent aangeschafte jeans.

Mijn man draagt altijd pall mall jeans. Vorig jaar hebben wij bij de wehkamp 2 nieuwe donkere jeans gekocht. Deze sleten heel snel en wij dachten dat dit eenmalig was. Deze zomer voor een bruiloft wederom 2 nieuwe gekocht en ook deze zijn nu al stuk. Allemaal op dezelfde plek bij de billen. Het zou kunnen dat het aan mijn man ligt maar voor deze prijs is dit wel erg jammer.

Wij hebben ze nu laten maken bij naaiwerk. Maar na 2 x dragen scheurt dit ook weer.

Zijn er meer klachten van deze aard ?

Groetjes Monique

Gewenste Oplossing:

Het liefst natuurlijk nieuwe broeken maar ik denk dat we naar een ander merk over moeten gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PME Legend

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PME Legend nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM