Klacht: Niet correcte uitvoering geoffreerde opdracht, geen schadeherstel na veroorzaken schade

Wopie op 18 maart 2019 over Pluimers Isolatie BV in de categorie Klusbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Klusbedrijven
Status Open
Datum 18 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 5 februari 2019 werd door medewerkers van Pluimers Isolatie BV een opdracht: gevelisolatie van onze woning gegund. De voegen in de gevel zouden na isolatie gevuld worden met een kleur voegen welke bijna niet zouden verschillen van de oorspronkelijke en men zou er 2 dagen (522019, ‘s-middags en 06022019 ’s ochtends) over doen. Op 522019 kwamen 2 medewerkers van het bedrijf en werkten tot in de duisternis door: men zou de dag daarop niet meer terug komen, men was klaar. Na de uitgevoerde werkzaamheden was ik omreden mijn werk, ’s morgens vroeg, voor een week uithuizig en werd de rekening reeds automatisch betaald. Bij thuiskomst schrok ik: de voegen bleken met een te lichte kleur hersteld, niet alle boorgaten werden in de gevel gevuld en de bestrating op de oprit van mijn woning en tuinterras was wit uitgeslagenbeschadigd ten gevolge van niet afgedekte bestrating tijdens de uitgevoerde werkzaamheden. Ik reclameerde bij Pluimers, welke reageerde met: ik kon de schade zelf herstellen, dan zou ik 150 Euro vergoeding krijgen (?) vervolgens kreeg ik bijna gelijkertijd een mailtje dat zij mij voor herstel en correcte afwerking zouden inplannen. Na 2 weken belde ik hoe het zat met de in planning. Men vertelde mij dat het erbij was ingeschoten, de bewuste medewerker welke dat met ons had afgesproken zou niet meer bij hen werken, men excuseerde zich en zou mij opnieuw laten inplannen. Ik zou bericht krijgen. Uiteindelijk twee maal een mailbericht aan hen gezonden voor het oplossen van mijn klacht. Telkens ontvang ik het antwoord dat ik binnen 2 x 5 werkdagen zal worden ingepland, hier staat wel niet bij in welk jaar!!! Wij wachten al sinds 5 februari 2019 op correcte uitvoering van de betaalde werkzaamheden door de firma Pluimers Isolatie BV.

Gewenste Oplossing:

Uitvoeren herstel van de werkzaamheden zoals geoffreerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pluimers Isolatie BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pluimers Isolatie BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM