Mijn Klacht:
De isolatievlok, die volgens Pluimers niet nat kan worden omdat er een coating op zit, is zo nat als een dweil op twee plaatsen onder een raam. De voegen zijn goed, de buitenmuur is niet nat. pluimers stuurt op de klacht tot twee maal toe dezelfde medewerker die de boel heeft volgespoten. Deze blijft de klacht afwijzen, omdat de vlok niet nat zou kunnen worden. Bij verwijderen van 2 bakstenen buitenmuur steen gebroken. De isolatievlokken bleken drijfnat. hij heeft alles weer dichtgestopt en is zonder oplossing vertrokken. Er staat tot op 1 meter hoogte schimmel op de binnenmuur, en het stucwerk komt er af. opnieuw stucwerk is nauwelijks een optie, als de oorzaak niet wordt opgelost.
Een extra rooster op de buitenmuur is volgens een ingeschakelde expert geen optie, omdat er dan weer tocht in de spouw ontstaat. dan is het beoogde effect natuurlijk teniet gedaan. er moet een cementbrug zijn op die twee plaatsen, waar ze overheen hebben gekeken. en ik kan iedereen afraden om de vlokken te gebruiken, dan beter polystyreen balletjes.
Gewenste Oplossing:
Als de vlok wordt verwijderd, de oorzaak wordt opgelost, de natte rommel wordt vervangen door polykorrels en de muur buiten op een nette manier wordt hersteld.

