Klacht: Plastic tussen mijn stro

Mevrouwwielders op 20 maart 2017 over FIT-AMI in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf FIT-AMI
Status Open
Datum 20 maart 2017

Een klant heeft stro-hooi gekocht bij de Albert Heijn in Hoogvliet en ontdekte bij het uitpakken veel plastic franjers tussen het hooi. De klant uit zijn bezorgdheid over de mogelijke gevolgen voor hun cavia's als de plastic stukken niet opgemerkt waren.

Mijn Klacht:

Hallo heb vandaag stro-hooi gekocht bij de Albert Heijn bij ons in hoogvliet
En bij uitpakken om in de kooien te doen zag ik er toch wel heel veel plastieke franjers tussen zitten
Toch wel een beetje jammer want hadden mijn Kids de kooien verschoond en het niet gezien dan had het slecht met onze cavia’s kunnen aflopen

Gewenste Oplossing:

Tevreden weet ik niet stel maar wat voor haha
Heb echt nooit geen klachten over jullie producten maar dit issue echt heel slordig

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over FIT-AMI

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over FIT-AMI nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM