Klacht: Hoezo klantenservice?

user-1265714 op 12 april 2016 over Piet Zoomers in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 12 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 12 december 2015 heb ik een kostuum van Hugo Boss gekocht bij Piet Zoomers. Ondanks dat ik eerder een kostuum van Hugo Boss bij Piet Zoomers gekocht had en die na een paar maanden kapot was en dat als een incident beschouwde, heb ik helaas wederom een minder goede ervaring. Ongeveer 3 maanden na aankoop en circa 10 keer gedragen, ontstonden er scheuren bij de achterzakken van de pantalon.
Het kostuum had een originele verkoopprijs van € 499,95 en ik heb het kostuum voor minder kunnen kopen vanwege een aanbiedingsperiode.
Ik ben terug gegaan naar Piet Zoomers om de klacht te melden en mijn klacht werd gegrond verklaard. Piet Zoomers wilde het aankoopbedrag retour geven. Ook met Hugo Boss heb ik contact gehad en daar werd aangegeven dat ik naar de winkel terug kon gaan om samen naar een passende oplossing te zoeken. Passend is voor mij een vervangend (vergelijkbaar) kostuum. Piet Zoomers gaf aan dat het kostuum niet meer vervangen kon worden en er ook geen vervangend product is. Dit komt op mij nogal sterk over aangezien de website vol staat met kostuums van Hugo Boss met een vergelijkbare originele verkoopprijs. Als ik goed gelezen heb en me goed heb laten informeren, heb je als consument in beginsel recht op reparatie (indien mogelijk) of vervanging (voor een soortgelijk product). Daar doe ik een beroep op, maar helaas….. Hoezo klantenservice? Ik verwacht dat de verkoper zich verplaatst in de klant. Mijn verzoek is niet dat ik een beter kostuum krijg, maar een vergelijkbaar kostuum. En die zijn er.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een vergelijkbaar kostuum mag uitzoeken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM