Klacht: Provenciaalse weg (70km), Picnic 46km !

Eijndthoven op 15 februari 2021 over Picnic in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Picnic
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 februari 2021

Een automobilist heeft geconstateerd dat een Picnic-auto met een snelheid van 46 km/u over de provinciale weg N210 rijdt, ondanks goede weersomstandigheden. De klager beschrijft deze situatie als levensgevaarlijk en wijst erop dat dit niet de eerste keer is dat hij dergelijke snelheden van Picnic-voertuigen opmerkt. Hij maakte een foto als bewijs van de snelheid.

Mijn Klacht:

Geen gladheid, geen storm en toch rijdt er een picnic auto met 46km over de provinciaalse weg! Levensgevaarlijk.
Betreft: N210 IJsselstein richting IJsselstein-Zuid
Dit gaat een keer echt goed mis, dit is nl. niet de eerste keer dat ik het constateer en zie wat er voor me gebeurt met reacties van andere automobilisten. Nu reed ik er zelf achter en probeerde uiteraard wat afstand te bewaren, maar dat is best lastig met een rits auto’s achter je.
Nu toch maar een foto gemaakt (ps. bijrijder) over mijn stuur heen, zodat je ook de snelheid kunt aflezen.

Gewenste Oplossing:

Geen idee, ben geen klant.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Picnic

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Picnic nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Eijndthoven
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer