Klacht: Sonicare HX6710 binnen 1 maand kapot

GerrieTrimp op 05 maart 2013 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 maart 2013
Reactie van het bedrijf:

Philips Webcare heeft op 6 maart 2013 via e-mail contact opgenomen met de klant. Philips en de klant zijn samen tot een oplossing gekomen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 5 maart 2013

Een consument heeft twee jaar geleden een Sonicare HX6710 aangeschaft, maar deze ging na verloop van tijd kapot. Na tussenkomst van de Consumentenbond ontving hij een nieuwe body van Philips, die echter na slechts één maand ook defect raakte. Ondanks herhaalde contactpogingen met Philips, ontving de consument geen verdere ondersteuning, omdat het bedrijf al eerder uit coulance had gehandeld.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 jaar geleden een mooie Sonicare gekocht op aanraden van iedereen. Ik was er heel blij mee en toen ging hij kapot. Van Philips heb ik uit coulance en na tussenkomst van de Consumentenbond (de garantie was namelijk net verstreken) een nieuwe body gekregen van deze tandenborstel een geheel nieuwe. Helaas heeft deze maar 1 maand gewerkt en was daarna ook kapot heel snel natuurlijk. Ik heb Philips gemaild een aantal keren maar zij doen niets meer met de klacht omdat zij al eerder uit coulance hebben gehandeld maar als je uit coulance iets geeft dan mag je toch verwachten dat je ook een deugdelijk duurzaam apparaat krijgt en niet een apparaat wat er na een maand mee ophoudt?

Gewenste Oplossing:

Mijn beide tandenborstels terugsturen in ruil voor een nieuw deugdelijke Sonicare

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 20 maart 2013 om 16:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips Webcare heeft op 6 maart 2013 via e-mail contact opgenomen met de klant. Philips en de klant zijn samen tot een oplossing gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM