Mijn Klacht:
Dag 1: 16 augustus.
De TV heeft plotseling alleen nog geluid en geen beeld meer. Gebeld met Philips TV NL Consumer Care. We komen tot de conclusie dat de converter stuk is. De medewerker neemt alle gegevens op en zegt een mail met een link te sturen. Ik kan daar dan aangeven op welke dag de TV opgehaald kan worden.
De link werkt echter niet. Mijn TV is buiten garantie en dan kan ik geen melding via internet aanmaken.
Opnieuw gebeld met Philips TV NL Consumer Care. Krijg een andere medewerker die zegt dat dit inderdaad niet kan, dat had zijn college over het hoofd gezien. Medewerker 2 zegt dat wanneer ik een kopie van de aankoopbon opstuur dat zij dan zelf het reparatieverzoek zullen aanmaken.
Dag 5: 21 augustus.
Ik krijg een mail met de sublieme vraag: “Moeten wij de RMA inboeken op uw naam of van de klant? Op de bon staat namelijk de klant dus ik kan deze overnemen als het nodig is”.
Ik had 5 dagen geleden tocht uitgebreid met de medewerker gesproken? Ik stuur een mail dat ik zelf de klant ben en dat het adres op de bon hetzelfde is als het adres dat ik telefonisch 5 dagen geleden heb doorgegeven.
Dag 8: 24 augustus.
Niets meer gehoord dus nog maar weer eens gebeld met Philips TV NL Consumer Care. Ik krijg nu medewerker 3 te spreken. Ik leg de situatie uit waarna blijkt dat mijn laatste mail van 3 dagen geleden nog niet in het systeem is ingeboekt. Na 8 dagen is er dus nog niets gebeurt terwijl er alleen maar een formulier ingevuld hoeft te worden. De medewerker 3 verzekerd mij dat hij er persoonlijk voor zal zorgen dat de RMA(de reparatieaanvraag) er diezelfde dag nog uitgaat. Ik krijg daar automatisch een bevestiging van.
Dag 9: 25 augustus.
Helaas opnieuw geen enkel bericht. Is het nu zo moeilijk om gewoon een bericht aan het bedrijf te sturen dat de reparatie gaat verrichten??
Dag 11 27 augustus.
Nog altijd niets, ook niet via Facebook of Messenger. Ik wordt gewoon compleet genegeerd. Gechat met de centrale klantenservice dan maar: nee we kunnen niets voor u betekenen, u moet bij de TV consumer care zijn. Maar die leveren dus al 11 dagen GEEN care.
Gewenste Oplossing:
Wanneer mijn TV nu eindelijk gerepareerd gaat worden


