Klacht: 2e senseo binnen 1 jaar kapot

ellengroothaert op 30 augustus 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Philips is samen met de klant tot een goede oplossing gekomen. De Senseo valt binnen de 2 jaar volledige Philips garantie - gerekend vanaf de datum aankoop van de 1e Senseo - en wordt voor deze klant kosteloos gerepareerd.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 30 augustus 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

1e senseo binnen 1 jaar kapot, door philips nieuwe geleverd. Helaas binnen 1 jaar zelfde probleem kapot. Nu kunnen wij de senseo alleen nog maar ter reparatie terugsturen, want zij zijn van mening dat het 2 jaar geleden is dat wij de eerste gekocht hebben dus geen garantie.

Gewenste Oplossing:

Wij vinden dat wij recht hebben op een nieuwe senseo, want de nieuw geleverde senseo is nog geen jaar oud.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 04 september 2012 om 10:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips is samen met de klant tot een goede oplossing gekomen. De Senseo valt binnen de 2 jaar volledige Philips garantie - gerekend vanaf de datum aankoop van de 1e Senseo - en wordt voor deze klant kosteloos gerepareerd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM