Klacht: juist geen klacht

Mark Roose op 23 september 2018 over Philip Morris in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Nieuwe klacht
Datum 23 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De overheid maakt roken te duur.

Gewenste Oplossing:

Er zijn mensen die zeuren over dat sigaretten zo slecht zijn. Terwijl ze zelf toch hebben gekozen om te roken. Een sigaretje is heel fijn om te roken. Geeft je ontspanning en genot. En wees nu eerlijk wie wil er nu echt oud worden. Ik rook graag chesterfield dat is het allerlekkerste. Mijn enige bezwaar is dat de overheid het steeds duurder maakt. Daar zou iets aan gedaan moeten worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philip Morris

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philip Morris nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM