Klacht: Slechts helft geleverd van de bestelling.

Viktor Bukauskas op 20 november 2017 over Petssupermarkt in de categorie Dierenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Dierenwinkels
Status Open
Datum 20 november 2017

Een klant van Petssupermarkt heeft een bestelling geplaatst voor twee bussen Endure, maar ontving slechts één bus. In een bijgevoegd briefje werd aangegeven dat de resterende bus later geleverd zou worden, maar de klant ontvangt geen reactie op zijn e-mails over deze kwestie.

Mijn Klacht:

Ik had 2 bussen Endure besteld, en heb slechts 1 ontvangen. In bijgesloten briefje werd gemeld dat de rest later geleverd zou worden. De bestelling dateert van 29/8/2017. Er wordt ook gewoon niet gereageerd op mijn mails hierover

Gewenste Oplossing:

Ofwel alsnog de tweede bus ontvangen, ofwel het geld daarvoor betaald terug te krijgen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Petssupermarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Petssupermarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM