Mijn Klacht:
Folder beschrijft in 3 stappen om de kaart te registreren op petsplace.nl/registreer.Deze site bestaat niet,Heb voor 2 euro kaart aangeschaft maar werkt niet.
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn kaart kan gebruiken.
CAN van Zalinge op 10 mei 2017 over Pets Place in de categorie Dierenwinkels
We hebben een e-mail naar de klant gestuurd met hierin een eenvoudige instructie voor onze VIP Club. Hiermee kan de klant alsnog een account aanmaken en zijn/haar VIP kaart koppelen. Op die manier kan de klant vervolgens punten sparen bij...
Een klant van Pets Place heeft problemen ondervonden bij het registreren van de VIP Club-kaart, omdat de aangegeven website niet bestaat. Ondanks de aanschaf van de kaart voor 2 euro, functioneert deze niet. De klacht is inmiddels opgelost.
Folder beschrijft in 3 stappen om de kaart te registreren op petsplace.nl/registreer.Deze site bestaat niet,Heb voor 2 euro kaart aangeschaft maar werkt niet.
Als ik mijn kaart kan gebruiken.
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pets Place in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pets Place een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 10 mei 2017 om 11:31 geantwoord
We hebben een e-mail naar de klant gestuurd met hierin een eenvoudige instructie voor onze VIP Club. Hiermee kan de klant alsnog een account aanmaken en zijn/haar VIP kaart koppelen. Op die manier kan de klant vervolgens punten sparen bij aankopen en zo profiteren van kortingen en leuke acties bij Pets Place en Boerenbond.
Bericht van
8 jaren geleden - Beste klant, Bedankt voor je melding. Ik ga je een e-mail sturen met een korte instructie zodat je alsnog je kaart kunt activeren! Met vriendelijke groet, Consumentenservice Pets Place
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM