Klacht: Voorkant superstar kapot

Ayperi yildiz op 23 november 2015 over Perry Sport in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Perry Sport has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 3 december 2015
Reactie van het bedrijf:

We willen de klacht graag oplossen echter kan er geen oplossing geboden worden, we kunnen geen contact krijgen met de klant. Telefonisch is de klant niet bereikbaar en per e-mail krijgen we geen terugkoppeling. De klacht wordt bij deze dan...

Categorie Sportwinkel
Status Opgelost
Datum 23 november 2015

Na twee maanden tevreden gebruik van witte Adidas Superstar schoenen, ontdekte de klant na minder dan twee weken scheuren aan de voorkant van beide schoenen. Ondanks het vertrouwen in de kwaliteit van het merk, heeft de klant teleurstelling ervaren door de snelle slijtage, vooral gezien de prijs van 90 euro. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 maanden geleden witte superstar adidas schoenen gekocht en was er heel blij mee. Ze liepen fijn dus ik gooide de bon al gauw weg. Echter na minder dan 2 weken was de eerste zijkant van de voorkant van mn rechterschoen al kapot. Ik dacht dat het aan mij lag dus ik liet t maar gaan. Maar nu zijn beide voorkanten van mijn schoenen aan beide kanten gwn gescheurd/los. Heb je zelfs een gapend gat aan de rechterkant terwijl ik loop en heb ik van schoenen waar ik 90 euro voor betaald heb niet eens 2 maanden plezier van kunnen hebben.
Ik ben echt een adidas fan en buiten mijn basketbal kledij en fitness kledij had ik vertrouwen in een kwalitatief goed paar schoenen. Ik vind dit daarom ook een bertreurende situatie.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het liefst gewoon weer witte adidas superstar willen maar om eerlijk te zijn ben ik bang dat deze ook kapot zullen gaan. Als ik geen garantie kan krijgen dat mijn adidas dit keer wel goed zijn, zou ik mijn geld terug willen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Perry Sport over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Perry Sport in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Perry Sport een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Perry Sport

Heeft op 03 december 2015 om 11:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

We willen de klacht graag oplossen echter kan er geen oplossing geboden worden, we kunnen geen contact krijgen met de klant.
Telefonisch is de klant niet bereikbaar en per e-mail krijgen we geen terugkoppeling.
De klacht wordt bij deze dan ook gesloten.
Graag zouden we dan ook zien dat de klager zelf nog contact met ons opneemt zodat wij de klant hier verder bij kunnen assisteren.

Klantenservice Perry Sport

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM