Klacht: Geld wordt niet teruggestort

wen_ op 09 januari 2014 over Perry Sport in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Perry Sport heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 10 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Helaas is het terugstorten misgegaan omdat de bij ons bekende gegevens niet juist waren. Uiteindelijk hebben wij dit kunnen corrigeren met de klant waardoor het bedrag teruggestort is op de rekening.

Categorie Sportwinkel
Status Opgelost
Datum 9 januari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 10 december een bestelling geplaatst bij Perrysport.nl. Ik heb direct betaald middels ideal.
Ik kreeg na een aantal een mail dat een artikel niet meer leverbaar was en dat mijn geld op mijn rekening teruggestort zou worden.

Na weer een aantal dagen kreeg ik een mail dat het geld niet kon worden teruggestort, of ik mijn gegevens bij hen bekend wilde maken.
Dit heb ik direct, dezelfde dag nog gedaan.
Vervolgens kreeg ik twee weken later weer een mail dat het geld niet gestort kon worden, of ik wederom mijn gegevens kon achterlaten.

Ik heb toen de klantenservice gebeld en wederom mijn gegevens achtergelaten bij een medewerker. Hij zou het direct regelen, want hij begreep wel dat ik kwaad was dat het nog steeds niet gestort was.

Nu zijn we een maand verder en ik heb nog steeds geen geld retour.
Weer opgebeld en kreeg als antwoord dat het 17 december verwerkt was, dus dat ik mijn geld allang zou moeten hebben.
Ja, dat begrijp ik zelf ook wel, ik had het allang moeten hebben! Maar er staat toch echt niets op!
Dus WEER mijn gegevens achtergelaten en het zou nu toch echt gauw gestort worden….

2 mailtjes en 3 telefoontjes verder en nog steeds geen geld…

Dit was de eerste en laatste keer dat ik bij deze winkel iets gekocht heb. Wat een slechte service.
Ik zou echt iedereen afraden hier iets te bestellen!

Gewenste Oplossing:

Ik wil per direct mijn geld retour!
Wanbetalers.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Perry Sport over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Perry Sport in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Perry Sport een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Perry Sport

Heeft op 10 januari 2014 om 16:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Helaas is het terugstorten misgegaan omdat de bij ons bekende gegevens niet juist waren. Uiteindelijk hebben wij dit kunnen corrigeren met de klant waardoor het bedrag teruggestort is op de rekening.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM