Klacht: Permanent geblokkeerd

NickyKlu op 06 februari 2024 over Vinted in de categorie Algemeen, Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vinted
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 6 februari 2024

Een gebruiker van Vinted heeft zijn account permanent geblokkeerd gekregen na het plaatsen van drie knock-off NBA-shirts, ondanks dat hij dit had aangegeven en de prijs laag had gehouden. De klager vindt de permanente blokkade overdreven, vooral gezien zijn positieve accountgeschiedenis met veel advertenties en hoge beoordelingen. Hij heeft bezwaar aangetekend, maar het bedrijf houdt vast aan de beslissing.

Mijn Klacht:

Op 4 februari heb ik 3 knock-off shirts van NBA die van mijn vriend zijn geweest op mijn Vinted account gezet. Ik heb hierbij vermeld dat het knock-offs zijn met een daarbij een behorende (lage) prijs. Ik was me er niet van bewust dat dit niet mag.

Ik ben vervolgens bijna direct permanent geblokkeerd, vanwege overtreding van de regels.

Ik zou een tijdelijke blokkade begrijpen vanwege de overtreding, maar permanent vind ik heel overdreven. Ik heb een groot account met veel advertenties en ook heel veel reviews met een gemiddelde beoordeling van 5 sterren. Ik baal ontzettend dat ik dit nu kwijt ben. Een nieuw account aanmaken kan dus schijnbaar ook niet, waardoor ik niets meer kan verkopen én ook niet zelf kopen.

Ik ben al in bezwaar gegaan tegen de blokkade, maar ze blijven bij hun besluit. Al heb ik het idee dat er niet echt naar wordt gekeken en veel wordt gewerkt met automatische antwoorden.
Ik baal hier zo ontzettend van, aangezien het niet bewust was en ik verder altijd heel netjes met mijn bestellingen om ben gegaan.. ik had er ook veel plezier in om te verkopen.

Gewenste Oplossing:

Mijn account weer deblokkeren, of eventueel een tijdelijke blokkade. Maar in ieder geval dat ik mijn account uiteindelijk weer kan gebruiken. Ik zal voortaan natuurlijk de regels opvolgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Vinted
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vinted

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vinted nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door NickyKlu
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM