Klacht: Vertraging van 11 uur opgelopen

Samanthagravenbeek op 12 maart 2018 over Pegasus Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 12 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Betreft: reserveringsnummer: 72977H

Op 2 maart vlogen wij:
– Alex Sandeep
– Samantha Gravenbeek
– Johanes Boogaard
– Jarnail Sandeep (baby van 6 maanden) met Pegasus Airlines naar Antalya via Istanbul. Deze vlucht PC1256 zou om 00:55u vertrekken maar is pas om 1:25u vertrokken. We kwamen uiteindelijk rond 6:53u aan en moesten toen 1 uur lang in de rij wachten bij de paspoort controle. Het personeel op Istanbul weigerde om ons vooraan in de rij te laten aansluiten. Eenmaal door de paspoort controle hebben we gerend naar de gate. Echter was onze vlucht toen al een geruime tijd vertrokken.

We gingen naar de ticketbalie en werden toen omgeboekt naar een vlucht die om 18:45u naar Antalya vertrok. We hebben dus 11u op de luchthaven van Istanbul moeten doorbrengen met een baby van 6 maanden!

Pegasus weigerde in de eerste instantie om een compensatie te geven omdat we volgens hun genoeg tijd hadden namelijk: 1 uur en 27 minuten overstaptijd. Dat we 1 uur in de rij moesten staan bij de paspoortcontrole noemen ze ons probleem. Na lang doorzeuren moesten wij het doen met een voucher voor lunch en diner.

Door het te laat vertrekken van de Pegasus vlucht en de enorme rij bij de paspoort controle hebben we een hele dag vakantie en een all inclusief hotelovernachting gemist. Tevens zijn we erg respectloos behandeld door het personeel op de luchthaven Istanbul.

Gewenste Oplossing:

Wij eisen waar wij recht op hebben namelijk, 600 euro schadevergoeding per persoon.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pegasus Airlines

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pegasus Airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM