Klacht: Terugreis op 25/3/22 istanbul sabiha luchthaven

Karima Chaachoui op 31 maart 2022 over Pegasus Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 31 maart 2022

Tijdens een groepsreis van Brussels Charleroi naar Istanbul ondervond een reiziger ernstige problemen bij de terugreis op 25 maart 2022. De helft van de groep kon niet vliegen door onduidelijk papierwerk en een gebrek aan professionaliteit van het personeel van Pegasus Airlines, wat leidde tot frustratie en een gevoel van afwijzing. Ondanks eerdere positieve ervaringen met de bestemming, bleef de terugreis een negatieve herinnering.

Mijn Klacht:

Ik maakte een groepsreis van brussels charleroi naar istanbul tussen 19 en 25 maart 2022.
de terugreis was een echte nachtmerrie. De helft van de groep kon niet vliegen vanwege onnodig papierwerk en gebrek aan professionaliteit van de luchtvaartmaatschappijmedewerkers. Ze zijn gesloten voor elke vorm van communicatie en weigeren ons zelfs volledig te negeren en werpen ons opzij als vee. We voelden ons afgewezen en helemaal niet welkom in dit land waar we zoveel van houden. We stonden machteloos tegenover zoveel haat. Tranen waren onze enige reactie. We hadden met een groep gereisd en we waren blij met ons verblijf, maar helaas herinnerden we ons van deze reis alleen de manier waarop we afscheid kregen. Vorig jaar had ik dezelfde ervaring met een andere groep maar met dezelfde luchtvaartmaatschappij in mei 2021 en ik heb geen klacht ingediend. Ik dacht dat het gewoon een samenloop van omstandigheden was maar twee keer achter elkaar ben ik er nu van overtuigd dat toeristen niet welkom zijn in Turkije.
Ik denk niet dat je een oplossing zullen vinden, maar ik wilde mijn mening geven en vooral mijn grote teleurstelling.

Gewenste Oplossing:

We hebben geen oplossing gekregen. Mensen die moesten een taxi betalen om naar istanbul terugkeren betalen een ook een hotel opnieuw boeken en ook een nieuwe ticket betalen verdienen om hun hun geld terugkrijgen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pegasus Airlines

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pegasus Airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Karima Chaachoui
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM