Mijn Klacht:
Beste heermevrouw,
Donderdag 16 mei om 01:50u is mijn moeder gevlogen naar Turkije met een vlucht van Pegasus. Wij waren om 00:40 bij de check-in balie in Schiphol. Dit is meer dan een uur voor de vlucht, echter was niemand aanwezig.
Bij de hulpdesk werd mijn moeder vertelt dat ze niet mee mocht vliegen. Na rond bellen ben ik er achter gekomen dat je zonder bagage tot 10min voor de vlucht nog kan aankomen indien er een online check-in had plaatsgevonden, dit hadden wij gelukkig gedaan. Dit werd ons niet vertelt, mijn moeder heeft het wel gehaald maar de bagage is bij mij achtergelaten.
Verder ben ik er later achtergekomen dat haar bagage met de volgende vlucht meegenomen kon worden. Ook dit is ons niet vertelt en ik heb nu nog steeds de bagage van mijn moeder.
Wat kan ik in deze situatie doen? Pegasus toont niets van medewerking! Ik hoor graag van u.
Met vriendelijke groet,
Ramazan Inanli
Gewenste Oplossing:
Wanneer mijn moeder zonder problemen haar bagage (1 koffer) in Dalaman (Turkije) ontvangt. Haar bagage is iets zwaarder dan de toegestane 20kg echter heb ik online kilo's bij gekocht. Dus nogmaals ik ben tevreden wanneer mijn moeder zonder problemen of oponthoud haar bagage in Dalaman (Turkije) ontvangt.


