Klacht: zeer slechte bril

Vergif op 29 augustus 2023 over Pearle in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Pearle
Status Nieuwe klacht
Datum 29 augustus 2023

Een klant van Pearle heeft een klacht ingediend over een bril die na de oogmeting niet naar behoren functioneerde. Ondanks meerdere terugkeermomenten naar de winkel, kreeg de klant steeds hetzelfde antwoord en voelt zich niet serieus genomen, wat leidt tot frustratie over de hoge kosten van de bril.

Mijn Klacht:

De oogmeting was prima. Maar toen ik mijn bril ging ophalen dan bleek het wel dat het goed mis was
het was heel wazig. Ik heb dit direct gemeld maar ik moest het er maar meedoen. Al enkele keren mee terug geweest en krijg steeds weer het zelfde antwoord dus weer 700,00 euro dat zomaar op de kast lig.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe glazen in het zelfde montuur

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Vergif

2 jaren geleden - Zeer slechte winkel als je een klacht geeft over de bril word je gewoon buiten gekeken en ook nog heel onbeleefd en niet voor reden vatbaar. Ik heb een bril daar kan ik niets mee dat heb ik bij het ophalen al gemeld maar ik moest het er maar mee doen. Dus deze winkel nooit meer.Dus een lage score maar dat is nog te veel.

Alle klachten die gemeld zijn door Vergif
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM