Klacht: slechte klantenbenadering/misleidende reclame

cpmlinders op 10 maart 2012 over Pearle in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 april 2012
Reactie van het bedrijf:

In overleg met de klant is besloten om naar een andere vestiging te gaan, waar de klant gebruik mag maken van het aanbod.

Bedrijf Pearle
Status Opgelost
Datum 10 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte mevrouw/meneer,

Hierbij wil ik mijn ongenoegen uiten over deze aanbieding van uw bedrijf Pearle en het personeel in filiaal Boterhoek te Best.

Via gezondnu.nl heb ik de onderstaande aanbieding ontvangen en mij aangemeld als testpersoon voor 2 maanden gratis multifocale contactlenzen proberen.
Ik draag al meer dan 45 jaar contact lenzen en was toch toe aan nieuwe lenzen.
Nadat ik mij had aangemeld kreeg ik een bevestiging voor vrijdag 9 maart 2012 om 09.30 uur.
Ik heb daarvoor een extra vrije dag moeten nemen.
Ik was die vrijdag netjes om 09.30 uur, echter er stond geen afspraak en de specialiste was ook niet aanwezig.
De desbetreffende medewerkster kende de aanbieding niet. Dus hebben we een nieuwe afspraak gemaakt en wel
voor zaterdag 10 maart om 09.30 uur. Ook toen was ik netjes op tijd op de afspraak.
Tijdens de intake werd er mij gevraagd of ik voor zachte of harde lenzen kwam. Na wat overleg wilde ik doorgaan met
harde zuurstof doorlatende lenzen.
De specialiste kende de actie ook niet, maar wist wel te vertellen dat harde lenzen niet voor deze actie zou gelden.
Vreemd, want ze kende de actie niet en toch wist ze te vertellen dat het niet voor harde lenzen geldt, een zeer merkwaardige opmerking.
Nadat ze wat op de computer probeerde te achterhalen zei ze dat ze geen controle kon doen en ik nog maar een nieuwe afspraak moest maken,
dan had zij de tijd om hierover met het hoofdkantoor contact te hebben.
Ook kwam ze met het argument dat harde lenzen € 300,00 kosten en dat als het mij niet bevalt hun dat € 300,00 kost.
Dit argument schoot bij mij in het verkeerde keelgat. Voor hetzelfde geldt bevalt mij het prima en ben ik voor jaren vaste klant bij Pearle.
Een koopman die een kraampje op de markt heeft en voor € 300,00 marktgeld moet betalen en niets verkoopt, moet dan ook zijn verlies nemen.
Dat heet bedrijfsrisico

Ik wil dit toch even doorgeven aan U, want ik vind dit geen manier van klantenbehandeling en misleidende reclame.
Ik zal in de toekomst ook geen voet meer in de winkel zetten bij Pearle. Personen in mijn kennissenkring die overwegen naar Pearle te gaan
zal ik sterk adviseren dit niet te doen naar aanleiding van mijn ervaring.
Tevens zal ik deze email doorsturen naar Kassa en Consumentenbond, hopende dat ze mensen kunnen waarschuwen niets meer te kopen bij Pearle.

Graag een verzoek aan gezondnu, alle advertenties van Pearle niets meer te publiceren, want dit is een zeer onbetrouwbaar bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Dat ik wel gebruik kan maken van deze aanbieding maar niet in het filiaal te Best en niet door de daar aanwezige specialiste

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pearle in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pearle een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pearle

Heeft op 03 april 2012 om 14:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

In overleg met de klant is besloten om naar een andere vestiging te gaan, waar de klant gebruik mag maken van het aanbod.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Pearle beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM