Klacht: Onbeleefd behandeld

Waakzaam1233 op 15 juli 2021 over Pearle in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Pearle
Status In behandeling
Datum 15 juli 2021

Een klant heeft een afspraak gemaakt bij Pearle voor het opmeten van zijn ogen, maar vond de behandeling door een medewerker onbeleefd en kortaf. Na het ophalen van de brillen had de klant problemen met de leesbril, maar werd vervolgens vriendelijk geholpen door een andere medewerkster bij het maken van een nieuwe afspraak.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Op zaterdag 10 juli 2021 had ik afgesproken voor het opmeten van mijn ogen bij Pearle op de Piccasopassage 27 te Capelle aan den IJssel.
Ik werd geholpen door een medewerker (jongeman).
Het viel mij op dat ik ongeveer 7 minuten in meetkamer was. Dit ging allemaal snel en deze heer was kortaf. Aangegeven dat ik veel met computer werk. De leesbril zou een combinatie worden van lezen en werken op de computer monitor.
2 Monturen in de winkel gekozen voor veraf en lezen.
Na 2 weken brillen opgehaald netjes behandeld door een jongedame in de winkel. Echter met de lees bril had ik problemen ik zag dubbel op de monitor. De winkel gebeld en afspraak gemaakt. Ik ben geholpen door de vriendelijke jongedame zeer beleefd, ik heb toen verzocht een gewone leesglazen te zetten. Afspraak gemaakt op 14 juli 2021 voor het opnieuw meten. 14 juli 2021 langs gegaan in de winkel. Ik werd geholpen door de jongeman die mijn ogen gemeten had. Verhaal opnieuw verteld. Ogen niet opnieuw gemeten. Deze jongeman kwam arrogant over en was weer kortaf.
Was onbeleefd, korte discussie gehad.
Ik ben op leeftijd en laat mij niet de les lezen door zo een jonge knaap.
Ik vraag mij af of deze jongeman wel geschikte is en als hij andere klanten zo behandeld.
Als de leesbril klaar ga ik het ophalen, echter wil ik niet door deze jongeman geholpen worden. Ik hoop dat u deze klacht serieus gaat bekijken.

Met vriendelijk groet,
S.N .Lila

Gewenste Oplossing:

Ik wil op klantvriendelijke wijze behandeld worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pearle in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Waakzaam1233
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM