Mijn Klacht:
Geacht service team,
Ik ben al jaren een klant van Pearl en altijd naar volle tevredenheid.
Maar deze zomer heeft Pearl in Lemmer mij heel erg teleur gesteld.
Mijn vorige bril, gekocht bij de vestiging in Drachten was stuk gegaan maar ik had gelukkig mijn oude nog bij mij maar daar miste een neus vleugeltje van. Omdat wij tegenwoordig in Oostenrijk wonen maar met vakantie in Nederland waren liepen wij de vestiging Lemmer binnen met de vraag of het even gerepareerd kon worden.
Helaas, zijn antwoord was dat het geen bril van Pearl was en dat hij hem daar om niet ging repareren tenzij ik er voor betaalde . Nog wel in het computer systeem gekeken of ik klant was, en dat bleek zo te zijn althans ik stond nog onder ons oude adres ingeschreven.
Nu is het zo dat ik speciaal naar Nederland kom voor een nieuwe bril, en in Drachten ben ik de laatste keer (voor 2 jaar) buiten gewoon goed geadviseerd maar nu weet ik niet of ik ooit nog een bril koop bij Pearl. In Lemmer ben ik nog snel even bij Remon binnen gelopen en die hebben mij 2 nieuwe vleugeltjes en een schone bril afgeleverd. Op de vraag wat dat moest kosten was het antwoord NIETS. Ik moest dit even van mij af schrijven.
Met vriendelijke Groet Mevr. T Brouwer
Gewenste Oplossing:
reactie Pearl
Beste Pearle P.O.S.T. klant,
Vriendelijk dank voor uw e-mail.
Dit is een automatische ontvangstbevestiging.
Wegens grote drukte kan het zijn dat verwerking van uw email langer duurt dan gewoonlijk.
Indien wij meer informatie nodig hebben, doen wij onze best om binnen een week contact met u op te nemen. Indien u niets van ons hoort, is uw verzoek verwerkt.
Onze excuses voor het eventuele ongemak. Voor eventuele verdere vragen staan wij voor u klaar.
Met vriendelijke groet,
Pearle P.O.S.T. klantenservice
Heb hier absoluut geen goed gevoel over had op zijn minst een reactie verwacht.

