Klacht: Geen brillenverzekering kunnen afsluiten door nalatigheid medewerkerster bij asnkoop van mijn nieuwe bril.

Angely op 26 januari 2017 over Pearle in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Pearle
Status In behandeling
Datum 26 januari 2017

Een klant van Pearle in Paddepoel, Groningen, heeft geklaagd over het ontbreken van informatie over een brillenverzekering bij de aankoop van een nieuwe bril. De klant hecht veel waarde aan een verzekering, vooral na een negatieve ervaring met een eerdere bril, en voelt zich benadeeld door de nalatigheid van de medewerker.

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar een bril besteld bij de Pearle in Paddepoel Groningen. Mij is toen ook niets verteld over een brillenverzekering, terwijl ik dat wel belangrijk vind & eigenlijk ook wilde hebben voor mijn gloednieuwe bril zeker na de nare ervaring die ik had bij mij vorige bril (Die had barstje in glas na paar dagen/weken na aankoop & dat terwijl ik de bril toen nauwelijks ophad & uiterst voorzichtig ermee was. Ik heb in totaal meer dan 4 jaar lang ermee rondgelopen tot het letterlijk & figuurlijk uit elkaar viel. De bril was ook elders gekocht & zij wilden het niet repareren, tenzij ik beide glazenverving & voor 1 glas €150 betaalde, brilverzekering was er niet als optie bij dat bedrijf)

Ik had dat denk ik ook aangegeven & daarbij ook dat ik een bril van goede kwaliteit heel belangrijk vind. Ik kwam pas erachter dat je je nieuwe bril kon verzekeren na de onderstaande mail.

Geachte mevrouw,

Uw bril is klaar.

U kunt deze komen ophalen in onze winkel en hoeft hiervoor geen afspraak te maken.

Uiteraard zal één van onze medewerkers de bril voor u afstellen.

Wist u dat het ook mogelijk is om een brilverzekering af te sluiten? U kunt uw nieuwe bril of glazen 2 jaar lang verzekeren tegen krassen, breuk, verlies en diefstal. Zo voorkomt u onnodig hoge kosten als uw bril beschadigd of gestolen is. En in geval van no claim krijgt u na 2 jaar een waardecheque van €30,=.
Vraag in de winkel naar de voorwaarden.

Met vriendelijke groet,

Pearle Opticiens Groningen
Eikenlaan 312
9742 AP Groningen
Tel. nr: 050-5736756

Ik heb toen mijn op ging halen een paar weken terug & heb dus hierover gevraagd & hun dus ook verteld dat ik pas na die mail wist van de brillenverzekering. Mij werd toen verteld dat ik geen verzekering kon sluiten voor mijn nieuwe bril, omdat ik mijn bril gelijk had afbetaald had toen ik het had besteld (ik wist toen dus ook niet dat ik geen verzekering kon sluiten als ik de bril had betaald de medewerkster, had me dat dus ook niet verteld).

Ik vond dit natuurlijk onacceptabel & er zou door een medewerkster die mij toen hielp bij het afstellen van mijn bril met het uitzoeken van de gratis 2de zonnebril/klep die ik kon krijgen i.p.v gekeken worden of er toch nog een verzekering afgesloten kon worden.

Na 2 weken niks te hebben gehoord over de zonneklep die niet op voorraad was & een statusupdate besloot ik om vandaag maar eens te bellen hoe het zat & mij werd verteld dat ik eigenlijk pech had & maar voorzichtig met mijn bril moest doen, omdat de bedrijfsleider had gezegd dat er alsnog toch geen verzekering afgesloten kon worden. Na deze ervaring voel ik me als betalende klant niet heel erg alleen benadeeld, maar eigenlijk heel erg misleid & bedrogen. Kennelijk kan men daar iets simpels als een nieuwe factuur opstellen & een fout rechtzetten.

Gewenste Oplossing:

Een brillenverzekering voor mijn nieuwe bril geregeld/de bril & geld terug!

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pearle in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM