Mijn Klacht:
Op 24 mei heb ik een product gekocht in een webwinkel en 360 euro via Paypal betaald. Op 4 juni kreeg ik een track en tracé code van de verkoper maar bij check bleek het product niet overgedragen aan de pakketdienst GSL. Ik heb dit 4 juni gemeld bij Paypal en bij de verkoper. Dit bericht is doorgestuurd naar verkoper. Op 9 juni was de track en tracé status nog “product is niet overhandigd aan GSL”. Hierop heb ik bij Paypal opgeschakeld naar het actiecentrum van Paypal als claim. Paypal gaf aan binnen 20 dagen met een oplossing te momen nl 24 juni. Deze datum werk verschillende keren zonder toelichting verzet in het actiecentrum naar 29 juni, 3 Jul, 11 juli, 16, juli, 22 juli en 25 juli.
Inmiddels heeft de verkoper mij ruim 2 weken geleden laten weten dat het product bij hen is zoekgeraakt en dat Paypal kan terug vorderen. Paypal biedt kopers bescherming geven ze aan. Ik heb het bericht van de verkoper gedeeld met Paypal. Toch bleef de reactiedatum van Paypal aan mij telkens verschuiven. Vorige week liet de verkoper weten nog steeds op actie van Paypal te wachten . Ook dit heb ik gemeld. Vandaag kreeg ik als reactie dat OOK de verkoper actief terug kan storten. Blijkbaar kan beide terugvorderen en terugstorten. Ik ben echter nog steeds niet geholpen ruim 40 dagen na betaling via Paypal die staat voor kopersbescherming.
Paypal is telefonisch niet te bereiken, alleen via chat. De chats leveren alleen reacties op als wij vragen uw geduld, Paypal probeert binnen 20 dagen op te lossen, we geven uw bericht door aan het achtiecentrum en vandaag de verkoper kan ook zelf actief terug storten met een toelichting die ik dan blijkbaar naar de verkoper moet sturen. Ik begrijp niet goed de functie van het Actiecentrum van Paypal en de beloftes die ze doen. Daarnaast ben ik al vanaf mijn betaling 24 mei door Paypal 360 euro kwijt. De verkoper zegt dat Paypal dit al lang terug kon vorderen en Paypal wijst sinds vandaag naar de verkoper. Ook komt Paypal zijn belofte van koop bescherming niet na tot op heden en binnen de termijn die ze aangeven. Ze reageren niet concreet op chats en verzetten zonder toelichting reactiedata tot ver buiten de door hen gestelde norm zonder toelichting.
Het betreft de order van 24 mei van 360 euro bij Paypal bekend onder mijn naam in het claimcentrum.
Ik voel me zo niet serieus genomen.
Gewenste Oplossing:
Als Paypal mijn geld terugstort op mijn rekening door deze claim heel snel af te handelen. Dit moet kunnen gezien de erkenning van de verkoper aan Paypal en het verzoek van de verkoper aan Paypal het geld terug te vorderen zodat ze het op mijn rekening kunnen storten.


