Klacht: Paypal accounts bevroren en opzeggen gaat niet

AnnemiekG op 28 januari 2016 over Paypal in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Paypal
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 28 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al een jaar ben ik met Paypal bezig. zij hebben mij gevraagd om gegevens up te loaden (bankgegevens, adres etc) dit heb ik allemaal meerdere keren gedaan, maar de accounts zijn nog steeds niet geactiveerd. Ik heb daarom besloten om het geld van mijn ene rekening naar mijn andere rekening over te maken, zodat ik het geld in zijn geheel (iets van 50 euro) kan opnemen, maar dit gaat ook niet. Het sluiten van de accounts gaat ook niet.
Ik heb hier al zo vaak over gebeld naar 0800-2659239 en dan wordt er gezegd dat het probleem binnen 24 uur wordt opgelost, maar dat is niet zo! Vandaag heb ik weer gebeld, de dame aan de telefoon vond het ook raar en verzocht mij een klacht in te dienen bij de Juridische afdeling van Paypal in Luxemburg.
Ik begrijp niet dat het allemaal zo moeilijk moet gaan, verschrikkelijk dit!

Gewenste Oplossing:

Ik ben al tevreden als het geld aan mij wordt uitgekeerd en de account wordt gesloten. Ik heb na ruim een jaar bellen met Paypal geen vertrouwen meer in deze organisatie!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Paypal

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Paypal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM