Klacht: inlog en verificatieprobleem

roberto48250 op 14 december 2020 over Paypal in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Paypal
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 14 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen week al 3x gechat met paypal ivm toegestuurde mail waarin is vermeld dat ik mn rekening meer dan een jaar niet heb gebruikt en dat zij daar kosten voor in rekening gaan brengen. Bij inloggen moet ik een verificatiecode op mijn huistelefoon intoetsen. Dit toestel kan dat niet. Via chat geboden oplossing. 72 uur wachten. Niet proberen in te loggen en code op scherm invullen. En daarvoor moet ik dus inloggen en dan krijg ik weer een code en moet ik weer 72 uur wachten etc etc etc..

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik weer toegang tot mijn rekening krijg en deze kan opzeggen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Paypal

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Paypal nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht roberto48250

5 jaren geleden - Ik heb via Klacht.nl vernomen dat Paypal mijn klacht niet in behandeling neemt. Er wordt op géén enkele manier motivatie gegeven, waarom dat niet het geval is.Voordat ik de klacht via klacht.nl kenbaar maakte, zou ik worden teruggebeld door Paypal. dat zou dan met een Iers telefoonnummer gebeuren. Echter niets meer gehoord.Paypal laat zich van zijn allerslechtste kant zien. Duidelijk wordt dat ik niet de enige ben die op deze manier door Paypal wordt behandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door roberto48250
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM