Klacht: Geen reactie op mail

M. Lima op 02 januari 2017 over PartnerShopper B.V. in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PartnerShopper B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via Partner Shopper Bitdefender gekocht. Heb ook link gehad om te activeren. Door stomme actie van mijn kant (computer opnieuw gereset), kan ik de code niet meer gebruiken. Ik heb al 3 mails gestuurd, maar geen reactie. Ook telefonisch zijn ze onbereikbaar. Ik kan dus niet de Bitdefender gebruiken en heb het niet eens 5 min gebruikt. Ik wil contact voor een oplossing, maar is lastig. Ik kan ze ook niet vinden op de social media kanalen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag gewoon weer een link om de Bitdefener te activeren. Dat is het enige. Het staat geregistreerd onder nummer 64144.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PartnerShopper B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PartnerShopper B.V. over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PartnerShopper B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM