Klacht: boete ondanks parkeervergunning

Wimonwan op 10 juni 2015 over Parkeren in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie

Mijn Klacht:

In Roosendaal hebben wij een parkeervergunning. Deze is duidelijk op de voorruit aangebracht. Parkeerbeheer Roosendaal deelt nu boetes uit, omdat de daarboven aangebrachte YellowBrick-kaart niet geactiveerd is.

Gewenste Oplossing:

Wanneer Parkeerbeheer Roosendaal excuses aanbied, de parkeerboete ongedaan maakt en voortaan goed naar de voorruit kijkt, waar ook de parkeervergunning duidelijk aanwezig is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Parkeren

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Parkeren nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM