Klacht: aankoop niet ontvangen

ELIVO02 op 04 november 2014 over Parfumoutlet.nl in de categorie Internetshops - Parfumerie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 november 2014

Een klant heeft een parfum besteld bij Parfumoutlet.nl, maar heeft deze nog niet ontvangen. Na contact met de bank bleek terugstorten van het bedrag niet mogelijk, waardoor de klant overweegt aangifte te doen en anderen aanraadt hetzelfde te doen. Daarnaast worden Kassa, Radar en de Consuwijzer ingeschakeld voor verdere stappen.

Mijn Klacht:

Ik heb vorige week een parfum besteld, helaas nog niets ontvangen. Heb contact gehad met de bank om te kijken of ik het bedrag kon terugstorten , helaas niet mogelijk. wel doen wij aangifte, en zullen hun ook nog weer mailen met daarin de boodschap dat wij aangifte doen.
Ik raad iedereen aan om dit ook te doen, dit is de enigste manier om hun te stoppen. dus doe AANGIFTE!!!!!. Ook schakelen wij kassa en radar in en de consuwijzer.

Gewenste Oplossing:

als ik mijn bestelde parfum in huis heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Parfumoutlet.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Parfumoutlet.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM