Klacht: pakketje nog niet aangekomen 3SDFY097273700

Hamzi op 24 februari 2015 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Zojuist heb ik u per mail het onderzoeksnummer gestuurd. Mijn collega's zullen per e-mail u op de hoogte houden van de voortgang in het onderzoek. Om die reden zal ik deze klacht sluiten. Met vriendelijke groet, Raffaele

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 24 februari 2015

Een klant heeft op 13 februari een pakketje verzonden, maar dit is tot op heden niet aangekomen bij de ontvanger. De klant uit zijn onvrede over de vertraging in de levering. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik had een pakketje vestuurd op 13 februari en tot heden is het pakketje nog niet aangekomen bij de ontvanger. Dit kan gewoon niet.

Gewenste Oplossing:

Volledig tevreden zal ik nooit zijn want het is nu als 10 dagen dat het pakketje verstuurd werd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

11 jaren geleden - Goedemiddag Hamzi, Ik vind het heel vervelend dat wij u geen geschikte oplossing kunnen bieden. En dat snap ik ook wel want 10 dagen is inderdaad veel te lang. Ik heb daarom direct een onderzoek opgestart om navraag te doen wat er gebeurt met dit pakket. Zodra er iets bekend is, laten wij u dat direct weten. Ik wil u mijn oprechte excuses aanbieden dat het zo lang duurt. Ik vertrouw erop dat het onderzoek duidelijk zal maken wanneer het pakket geleverd zal worden. Met vriendelijke groet Raffaele

DHL

Heeft op 24 februari 2015 om 17:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,
Zojuist heb ik u per mail het onderzoeksnummer gestuurd. Mijn collega's zullen per e-mail u op de hoogte houden van de voortgang in het onderzoek. Om die reden zal ik deze klacht sluiten.

Met vriendelijke groet,
Raffaele

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM