Klacht: Pakket kwijt

Vermeer1091 op 24 maart 2018 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 24 maart 2018

Een klant van JD Sports heeft problemen ondervonden bij het retourneren van een pakket dat via Klarna was besteld. Bij het filiaal in Zuidplein werd hem meegedeeld dat Klarna-pakketten niet geaccepteerd worden en naar het hoofdkantoor in Engeland moeten worden gestuurd. Na het retourneren naar het hoofdkantoor is het pakket nu zoek.

Mijn Klacht:

Ik wilde mijn pakket, die ik via achteraf betalen op internet besteld had, retouren op het JD filiaal in ZUIDPLEIN. Hier werd aangegeven sorry nieuwe regels: wij nemen geen klarna pakketten aan; die moeten naar ons hoofdkantoor in Engeland. Slaat nergens op. Nu heb ik dat gedaan en is het pakket zoek!

Gewenste Oplossing:

Ik wil een volledige vergoeding voor de trainingspak. Ik wil hier niet voor betalen want ik heb de procedure gevolgd die mij gevraagd is!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM